Whitney G.- Twój Carter

no title has been provided for this book
Kategorie: ,
Autor:
Wydawnictwo:
Przeczytane:
Liczba stron: 408

Nikt nie podejrzewał, że ta para może kiedykolwiek się zaprzyjaźnić. Wymiana wzajemnych złośliwości pewnego dnia przerodziła się w początek długoletniej przyjaźni. Arizona uwielbia dane, prowadzi arkusz kalkulacyjny, w którym klasyfikuje swoich facetów pod względem wybranych cech. Dziewczyna chciałaby w końcu poznać tego jedynego, ale jej idealny partner najpewniej nie istnieje. Carter ma idealne ciało i równie pociągający charakter, wiele kobiet uległo jego urokowi, po zerwaniu z Emily zamierza wykorzystać odzyskany status singla. Do tej pory łączyła go z Arizoną tylko przyjaźń, ale wszystko wskazuje na to, że niebawem to może się zmienić…

Nie przepadam za romansami to fakt, ale uwielbiam książki Whitney G., która swoimi seksownymi wizjami zawsze trafia w punkt. Twój Carter to prosta, ale jakże niebanalna historia romansu dwójki długoletnich przyjaciół. Carter jest seksowny i zabawny, świetnie operuje ironią i czarnym humorem. Arizona jest piękna inteligentna, nie ma niestety szczęścia w miłości, bo nadal poszukuje niedoścignionego ideału. Para ta wzajemnie się uzupełnia, tworząc wybuchowy duet, który potrafi nieźle namieszać. Zaprezentowana historia może jest nieco przewidywalna, ale ma w sobie również coś magicznego, co czyni ją wyjątkową. Dynamika relacji Cartera i Arizony okazała się niezłą emocjonalną sinusoidą, co stanowi niekwestionowany atut tej pozycji. Książka bawi, rozczula, a co najważniejsze daje nadzieje na to, że prawdziwa miłość istnieje.

Autorce nie da się odmówić kreatywności, odwagi i pewnego rodzaju brawury w komplikowaniu życia osobistego swoich bohaterów. Whitney G. świetnie oddała zmieniające się stany świadomości swoich bohaterów, przyprawiając mnie o niezły zawrót głowy. Erotyzm jest tutaj tylko dodatkiem, autorka zamiast wyuzdanego seksu postawiła na subtelniejsze elementy, które wprowadziły tę charakterystyczną aurę miłosnych niedopowiedzeń, która trwała praktycznie do samego końca. Nieziemsko wciągnął mnie ten scenariusz, od książki dosłownie nie mogłam się oderwać. Dialogi nieco podkręcały akcję i stanowiły solidną dawkę najlepszego czarnego humoru. Whitney G. lubi swoim bohaterom serwować prawdziwy emocjonalny rollercoaster, przyprawiając mnie o szybsze bicie serca. Docenić należy również te sensacyjne wstawki, które jakże skutecznie podkręciły akcję. Zakończenie było wisienką na torcie, warto było czekać na tak ekscytujący finał.

Whitney G. spisała się na medal, tworząc kolejny wybuchowy romans z nutką erotyzmu. Książka łączy w sobie to, co najlepsze w klasycznych w klasycznych obyczajówkach i romansach, wprowadzając dreszczy emocji. Emocje, które powinny być oczywiste, tutaj zaskakują, tworząc intrygującą miłosną mieszankę. Książkę polecam fankom ekscytujących romansów, które docenią rozbudowane tło tej historii.

Za egzemplarz książki dziękuję księgarni internetowej Tania Książka

Książkę Twój Carter i inne romanse i erotyki znajdziecie w księgarni internetowej Tania Książka