Zapowiedź: nowe wydanie Anestezji Thomasa Arnolda

Dla fanów autora mam bardzo dobrą wiadomość dokładnie 10 maja premierę mieć będzie nowe wydanie jego debiutanckiej książki. Anestezja w nowej  odsłonie została lekko odświeżona, poprawiona i jak przyznaje sam autor na swoim fanpagu ciut podrasowana. Thomas Arnold uchylił rąbek tajemnicy i zdradził, że poza zmianami czysto kosmetycznymi, niektóre rozdziały napisał od początku. A wszystko działo się pod czujnym okiem pracowników Agencji Reklamowo- Wydawniczej Vectra . Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać i  z przyjemnością zapoznam się z Anestezją w nowym wydaniu.

Miło mi poinformować, iż mój blog: Zakładka do książek objął patronatem medialnym książkę: ”Anestezja” Thomasa Arnolda.  Fotografia na okładce jest autorstwa Kamila Sanex Cieśli. Mi osobiście bardzo  podoba się ta okładka.

Dla fanów Anestezji mam również dobrą wiadomość- autor zapowiedział kontynuacje powieści. Możliwe, że książka ukaże się już w przyszłym roku!

Krótki opis książki:

W podziemiach waszyngtońskiego centrum handlowego zostaje uprowadzony Russell Miller. Wzorowy ojciec i mąż znika bez śladu. Nikt nie żąda okupu, a poszlaki prowadzą donikąd. Kate Frost – dziennikarka i zarazem narzeczona detektywa Nicolasa Stewarta, któremu przydzielono sprawę zaginięcia Millera – jedzie do Nowego Jorku, gdzie ma się spotkać z dyrektorem stacji telewizyjnej i odebrać pewną przesyłkę. Nawet nie przypuszcza, jak jedna koperta jest w stanie wpłynąć na jej życie. Po powrocie do stolicy dziennikarka odbiera dwa telefony z ostrzeżeniami. Przestraszona, prosi o pomoc narzeczonego, jednak nawet on nie jest w stanie ochronić jej przed tym, co nadchodzi.

A tutaj możecie zapoznać się z moją recenzją pierwszego  wydania Anestezji.

Serdecznie zapraszam was również na Warszawskie Targi Książki, których gościem specjalnym będzie Thomas Arnold.


 

 

 

 Jesteście zainteresowani  nowym wydaniem Anestezji?