Magiczna Księgarnia Book Tag

Dzisiaj  przychodzę do  Was z book tagiem,  do  którego zostałam nominowana z przez Agnieszkę z bloga Zrecenzowany Świat Agi. Za nominacje bardzo dziękuje :).

Ulubiona księgarnia w Twoim mieście

Szczerze nie mam takowej. Było kilka klimatycznych księgarni, ale wszystkie zostały zamknięte,  nad czym  ogromnie ubolewam.

Największa liczba książek kupionych jednorazowo dla siebie.

Tak się składa, że książki kupuje bardzo  rzadko. Raz wpadłam w szał zakupów książkowych i kupiłam  21 książek za jednym  razem (na swoją obronę napiszę, że była bardzo  duża promocja :)).

Ulubiona sieć księgarń

Serio? Nie mam takowej. W sumie nie przepadam za sieciówkami. Są pozbawione klimatu klasycznej  księgarni i mają dość ograniczony wybór.

Najlepszy, najbardziej  pomocny  księgarz

Nigdy  takowego  jeszcze nie spotkałam. Między regałami  czuje się jak ryba w wodzie i zdecydowanie nie potrzebuje pomocy.

Ulubione miejsce w księgarni

Najczęściej są to działy  z książkami sensacyjnymi, kryminałami i thrillerami.

Książka, którą kupiłaś/przeczytałaś tylko dzięki wizycie w księgarni

Nie ma takiej książki, rzadko robię nieplanowane zakupy książkowe.

Księgarnia internetowa czy stacjonarna?

Internetowa! Uwielbiam  kupować w Bonito,  mają duży  wybór i  najlepsze ceny na rynku .

Jak powinna wyglądać twoja wymarzona księgarnia?

Powinna być nieźle wyposażona, książki powinny  być logicznie rozlokowane. Uwielbiam księgarnie z kanapami, gdzie można usiąść i  poczytać książkę. Przydałby się również fajny  i  pomocny  personel. Powinna mieć również ten niepowtarzalny klimat :).

Czy wyobrażasz sobie świat bez księgarni stacjonarnych?

Kupuję tylko  w księgarniach  internetowych, więc zdecydowanie wyobrażam sobie świat bez ich  stacjonarnych  odpowiedników. Moim  zdaniem księgarnie internetowe są bardzo konkurencyjne i  mają świetne ceny. Do  tego  dochodzi fakt, że mogę kupować książki  bez wychodzenia z domu :).

 

Jeszcze raz dziękuje za nominacje :). Sama nie nominuje nikogo.