Zagadkowa przesyłka

Dzisiaj czekała na mnie spora niespodzianka. Otrzymałam tajemniczą paczkę od Wydawnictwa Znak Literanova.

Nie znam ani autora książki, ani  jej  tytułu. Z listu  dołączonego  do paczki dowiedziałam się, że to przedpremierowe wydanie. Premiera książki została wyznaczona na 16 sierpnia. To pozycja, jakiej nikt się nie spodziewał. To powieść o  trzech rzeczach, których nikt nie rozumie- polityce, miłości i fizyce kwantowej. A co  najważniejsze napisana jest  w taki  sposób, żeby zrozumiał ją każdy. Brzmi tajemniczo i tym większa jest moja ciekawość.

„Niewiele umysłów jest zdolnych do przenikliwej i trafnej obserwacji świata. Jeszcze mniej do  wyciągnięcia trafnych wniosków, jak  nasz świat będzie wyglądał za chwilę.”

Dlaczego  dostałam egzemplarz bez nazwiska autora i tytułu? Pierwszy raz mam  szansę wyrobić sobie własne zdanie na temat książki w oderwaniu  od informacji  na jej temat. Jak dla mnie super. To  na pewno  będzie niecodzienne doświadczenie. Na razie przekartkowałam powieść i niektóre teksty przykuły moją uwagę. Zapowiada się ciekawa lektura. Nie pozostaje mi  nic innego, jak  zabrać się do  czytania.

Recenzja książki już niebawem na moim blogu. Za egzemplarz książki dziękuję serdecznie wydawnictwu Znak Literanova.