Podsumowanie sierpnia

Sierpień już się kończy, więc wypada go krótko  podsumować. W tym  miesiącu udało mi się przeczytać 17 książek. Wynik jest satysfakcjonujący, aczkolwiek  miałam inne plany. Niestety w związku z nieszczęśliwym  wypadkiem przez dłuższy czas zmagałam się z dość poważną infekcją oka. Co  za tym  idzie czytałam zdecydowanie mniej. Plan  zakładał 25 książek, skończyło się na 17.

W tym miesiącu  nie mam  zamiaru  typować najlepszej  i  najgorszej książki miesiąca. Wszystkie przeczytane pozycje mi się podobały. Miałam okazje poznać Remigiusza Mroza z całkiem nowej  strony. Czarna Madonna zdecydowanie była największym zaskoczeniem tego  miesiąca. Nie jestem  tą pozycją zawiedziona, uważam ją za całkiem niezły  debiut autora w nowym gatunku,  jakim jest horror.

W sierpniu  zorganizowałam dla Was dwa konkursy- jeden na Facebooku, drugi na blogu. Jeżeli  jeszcze ktoś z was ma ochotę wziąć udział to zapraszam :).

Na blogu pojawił się również wpis z zapowiedziami  Wydawnictwa Psychoskok. Miałam okazje zrecenzować również książkę, której autor i  tytuł nie był mi znany. To było ciekawe doświadczenie. Byłam zaskoczona,  gdy  okazało się, że jest to najnowsza powieść Manueli Gretkowskiej. W sierpniu pojawił się również wpis zapowiadający premierę Wyborów Niny Anny Kekus. Jestem  bardzo  ciekawa tej książki.

Na blogu  pojawił się również wpis z prośbą o oddawanie głosów na zespół Fawless Red Guns. Chłopaki tworzą świetną muzykę, a Wam dziękuje za każdego oddanego like’a.

W życiu  prywatnym  niestety  nie układa mi się za ciekawie i życie rzuca mi  pod nogi  kolejne kłody. Nie chciałam  jednak  żeby  odbiło się to na mojej blogowej  aktywności. Zakładka jest dla mnie odskoczną od codzienności, a publikowanie recenzji  sprawia mi przyjemność.

Pragnę również podziękować Emilowi z bloga Z piórem wśród książek a reklamę na Facebooku :). Bardzo lubię jego  stronę. Emil  publikuje bardzo  kreatywne posty i  lubię do niego  wpadać.  Z piórem wśród książek to  zdecydowanie jeden  z moich ulubionych  blogów książkowych.

Lista przeczytanych  książek:

 1. Damien Boyd- W linii prostej
 2. Remigiusz Mróz- Czarna Madonna
 3. Artur Urbanowicz- Gałęziste
 4. Gervasio Posadas- Mentalista Hitlera
 5. Jason Donald- Dalila
 6. Emily Robbins- Język Miłości
 7. Agnieszka Jucewicz, Grzegorz Sroczyński- Kochaj wystarczająco dobrze
 8. Viktor Arnar Ingólfsson- Tajemnica wyspy Flatey
 9. Manuela Gretkowska- Na linii świata
 10. Lidia Tasarz- Nić Ariadny
 11. Michael Pamer, Daniel Palmer- Trauma
 12. Johanna Mo- Tak wyobrażałam sobie śmierć
 13. Chris Carter- Jestem śmiercią
 14. Piotr Górski- Kruk
 15. Piotr Mulawka- Kraftwerk i muzyczna rewolucja. Mała encyklopedia muzyki electro i electro-funk
 16. Clare Swatman- Powtórka z miłości
 17. Bjørnstjerne Bjørnson- Dziewczę ze słonecznego wzgórza (recenzja wkrótce)

Na blogu  pojawiły się łącznie 22 posty. Zakładka zanotowała 2200 odsłon w sierpniu.

A wam  jak  minął sierpień?