CZAROMAROWNIK 2018 [PRZEDPREMIEROWO]

no title has been provided for this book
Kategoria:
Wydawnictwo:
Przeczytane:
Ocena:

 

Czy myślałyście kiedyś o tym, jaki  powinien być wasz idealny kalendarz? CzaroMarownik 2018 został stworzony z myślą o kobiecych potrzebach. Magiczna okładka przyciąga wzrok. Na pięknej  oprawie się nie kończy- CzaroMarownik 2018 łączy estetykę i funkcjonalność.

Kalendarz zaczyna się krótkim, ale za to  bardzo ciekawym horoskopem. Spodobał mi się układ stron w CzaroMarowniku, mamy sporo miejsca na notatki. Czcionka zastosowana w kalendarzu jest subtelna i estetyczna. CzaroMarownik pozwoli nam lekko zaczarować rok 2018 i urozmaicić naszą codzienność. Poza typowymi dla kalendarza elementami  znajdziemy garść interesujących porad i ciekawostek. Wszystkie zamieszczone w CzaroMarowniku teksty zostały napisane bardzo  lekkim i przyjemnym językiem. To idealna propozycja dla tych z was, które nie do końca przekonane były do tradycyjnych kalendarzy. Mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyła forma CzaroMarownika.

CzaroMarownik pozwoli nam bezproblemowo uporządkować nasze wnętrze i otaczający nas świat. Ta pozycja pozwoli  nam zadbać o naszą wewnętrzną i zewnętrzną harmonię. Dzięki temu kalendarzowi nie pogubimy się w gąszczu  terminów i będziemy mogły  spokojnie organizować kolejne ważne spotkania. Autorzy zadbali o przejrzystą szatę graficzną, która jest bardzo spójna z treścią kalendarza. CzaroMarownik zmieści się w każdej  kobiecej  torebce. Format  kalendarza jest idealny. Twarda oprawa zapewni nam komfort, że nasz CzaroMarownik się nie zniszczy.

Wydawnictwo Kobiece stanęło na wysokości zadania. Sama nigdy  nie byłam przekonana do tradycyjnych  kalendarzy. Jedne były na małe,  inne za duże. Często brakowało mi  miejsca na notatki. Teraz mogę zapomnieć o tych  problemach i rozkoszować się planowaniem roku wraz z moim osobistym CzaroMarownikiem.

Za egzemplarz CzaroMarownika 2018 bardzo serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.