April Henry- Uciekaj, ukryj się, walcz [ZAPOWIEDŹ]

no title has been provided for this book
Kategoria:
Gatunek:
Wydawnictwo:
Liczba stron: 352

Fairgate Mall. Ogromne centrum handlowe codziennie chętnie odwiedzają tysiące mieszkańców Portland. Nic dziwnego, skoro doskonale nadaje się na wypad do kina, zakupy z koleżankami czy randkę z chłopakiem. Kiedy pewnego dnia centrum opanowują zamaskowani napastnicy, okazuje się, że równie dobrze można przeprowadzić tam groźny atak terrorystyczny. Przypadkowa grupa nastolatków będzie musiała stawić czoło uzbrojonym, bezwzględnym zamachowcom. Jedyne, co ich łączy, to chęć przetrwania, ale nie wszystkim uda się ocaleć. Uciekaj, ukryj się, walcz to elektryzujący thriller, którego akcja ani na moment nie zwalnia tempa. Aż do zaskakującego finału.

W centrum handlowym w Portland wybucha strzelanina. Jest wiele ofiar śmiertelnych. Sześcioro nastolatków dostaje się w pułapkę: żeby ocalić życie, muszą uciekać, kryć się, walczyć… i współpracować. Kiedy alternatywą jest pewna śmierć, nawet najbardziej desperackie rozwiązania nagle wydają się proste i oczywiste. Siedemnastoletnia Miranda, którą towarzysze wybierają na przywódczynię, będzie musiała wziąć odpowiedzialność za losy całej grupy. Dziewczyna wie, że każda błędna decyzja może mieć fatalne konsekwencje. Okazuje się jednak, że nastolatka skrywa jednak mroczną tajemnicę. Nie ona jedna zresztą.

Uciekaj, ukryj się, walcz to trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony thriller, w którym grupa młodych ludzi staje oko w oko ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Zawrotne tempo, wyraziści bohaterowie oraz scenariusz rodem z najlepszych filmów akcji to coś, za co czytelnicy uwielbiają książki April Henry.

April Henry to bestsellerowa autorka „New York Timesa”, która ma na swoim koncie kryminały, thrillery oraz powieści z gatunku young adult. Mieszka w Portland w stanie Oregon. Więcej informacji o autorce i jej twórczości na stronie: www.aprilhenry.com.

Premiera wersji elektronicznej już 29 kwietnia, premiera wydania papierowego 27 maja