Whitney G.- Bezwstydny klient

Whitney Gracia Williams  znalazła własny przepis na sukces, w pełni wykorzystuje swoją kreatywność, tworząc równie odważne, jak elektryzujące historie miłosne. Jej książki szybko osiągają status bestsellerów, dodając energii  do  podejmowania wzmożonych działań pisarskich. Intensywne doznania to kolejna po dobrze Domniemaniu niewinności seria erotyków, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie. Czy Bezwstydny klient okaże się równie genialny, jak poprzednie tomy cyklu?

Ryan Dalton jest  wymagającym klientem, kolejne agencje PR nie mogły sprostać jego wygórowanym wymaganiom i  rezygnowały z dalszej współpracy. O podbojach nieziemsko przystojnego prezesa międzynarodowej agencji nieruchomości krążą legendy, które utrudniają mu podjęcie dalszych kroków biznesowych. Rada nadzorcza jego firmy postanowiła nieco okiełznać jego seksualne zapędy, dając jednoznaczne ultimatum, a mężczyzna musi szybko znaleźć agenta, który skutecznie okiełzna medialny zamęt, jaki powstał wokół jego osoby. Penelope Lauren  spełniła swoje marzenie, nie dość, że została specjalistką od PR, to jeszcze udało jej się otworzyć własną agencję. Problem w tym, że eks chłopak ambitnej businesswoman postanowił pokrzyżować jej szyki i przy okazji podkraść kilku ważnych klientów. Powoli pali się grunt pod nogami Penelope, a żeby ugasić ten pożar, musi jak najszybciej w końcu zawrzeć jakiś intratny kontrakt. Z pomocą przychodzi jej tajemniczy potencjalny klient, który zapłacił z góry za jej usługi, nie znając nawet warunków współpracy…

W końcu doczekałam się, ostatni tom serii w 100% spełnił pokładane w nim oczekiwania, jak dla mnie był po prostu genialny. Między Penelope a Ryanem jest chemia praktycznie od pierwszych stron, praktycznie to oni są dla siebie stworzeni. Dynamika tej  historii również sprzyja serii  intensywnych doznań, dzieje się sporo w całkiem krótkich odstępach czasu, co mi bardzo przypadło do  gustu. Po  ostatnim związku Penelope ma dość facetów, jej niedoszły narzeczony pokazał jej najgorsze oblicze męskości, swoimi zdradami w pełni naruszył jej zaufanie. Oni są jak ogień i  woda, ona do bólu poukładana, a on jest typem lekkoducha, który żyje z dnia na dzień, mając gdzieś zdanie innych.  Po kilku miesiącach seksualnej posuchy, za namową najlepszego przyjaciela, kobieta w końcu  decyduje się wyjść na miasto. No i wtedy poznaje nieziemsko przystojnego  drania, niby  to  już gdzieś było, ale ten  scenariusz  zawsze się sprawdza. Intymna interakcja przeradza się w biznesową więź i tutaj dosłownie kipi od emocji i pożądania, które idealnie trafiły w mój  gust. Nie przepadam za erotykami, jako takimi, ale w książkach Whitney G. jest coś wyjątkowego, taka seksualna magia, a do tego są lekkie,  na swój sposób wyuzdane i bardzo realistyczne.

Wiadomo, że w tym gatunku chodzi głównie o seks, ale autorka na równi traktuje elementy związane stricte z pożądaniem i miłością, doprowadzając swoje czytelniczki  do  wrzenia, mnie zresztą też. Bohaterowie idealnie wpasowują się w dynamikę tej  historii, niby tacy  różni, a tak naprawdę wiele ich łączy, przez co z przyjemnością śledzi się ten  bardzo rozwojowy scenariusz, to  tak jakby piękna robiła wszystko, żeby w końcu ujarzmić bestię. Kolejne kroki są na swój sposób przewidywalne, ale ja to kupuję, bo już dawno żaden autor nie zaserwował mi równie ekscytujących wrażeń zmysłowych, ta książka to prawdziwa petarda. Whitney G. dba o szczegóły, tworzy postacie wyraziste  i bezpretensjonalne, tło również było niczego sobie, a humor ociekający ironią i sarkazmem dosłownie pokochałam. Można marudzić, że za krótko, że chcę się więcej, ale autorka od razu zaznacza, że dokładnie taka miała być specyfika tej serii, a tych, co oczekują mocniejszych doznań, odsyła do swoich nieco obszerniejszych erotyków. Od początku do końca byłam zauroczona i śledziłam losy Penelope i Ryana z wypiekami na policzkach, co stanowi najlepszą dla tej pozycji rekomendację.

Intensywne doznania, podobnie zresztą jak Domniemanie niewinności, idealnie wpisały się w mój  gust, uwielbiam takie lekkie i przyjemne historie, które potrafią poprawić humor. Whitney G. tworzy proste, ale niebanalne historie, a literatura erotyczna w jej wydaniu wskakuje poziom wyżej. Bezwstydny  klient to dość krótka propozycja, taka na jeden wieczór,  a jak dla mnie perfekcyjny czasoumilacz, który z pewnością spodoba się fankom miłosnych historii z nutką pieprzu. Polecam!

Za egzemplarz książki dziękuję Księgarni  Tania Książka

Bezwstydnego klienta oraz inne książki dla kobiet  znajdziecie w księgarni internetowej  Tania Książka