Ewelina Dobosz- Aktor. Gra zmysłów

Aktor. Gra zmysłów
Kategorie: ,
Wydawnictwo:
Przeczytane:
Liczba stron: 328

Natalia marzyła o studiowaniu farmacji, los jednak chciał inaczej i wylądowała na astronomii. Jako bezrobotna absolwentka mało perspektywicznego kierunku nie ma na siebie pomysłu. Natalia nie zastanawia się ani przez chwilę, gdy jej ciotka proponuje jej pracę w Los Angeles. Jak wszyscy dobrze wiedzą, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Dziewczyna ma zastąpić Zuzę w roli gospodyni w domu znanego hollywoodzkiego aktora- Davida Wilsona. Mężczyzna nie należy do najmilszych osób, ale jest nieziemsko przystojny i nawet Natalia nie może się oprzeć jego urokowi…

Kolejny raz zacznę od stwierdzenia, że na romansach za bardzo się nie znam i zawsze trudno mi je jednoznacznie ocenić. Faktem jest, że książka Eweliny Dobosz okazała się być dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem- to nie dość, że niebanalna, to jeszcze bardzo dobrze napisana historia z płomiennym romansem w tle. Nie rozumiem tej mody na przenoszenie fabuły za Ocean, ale tutaj to był strzał w dziesiątkę i zdecydowanie dodał temu scenariuszowi pikanterii. Poznajemy historię bezrobotnej studentki, która ma szansę spełnić swój amerykański sen u boku nieziemsko przystojnego i obłędnie bogatego aktora. Kłopot w tym, że to prawdziwe życie, a nie bajka, więc musi uzbroić siew cierpliwość. Nie jest to prosta miłosna opowiastka, którą przyjemnie się czyta i szybko o niej zapomina, ona ma głębię. Propozycja Eweliny Dobosz to wielowymiarowa historia o niespełnionych ambicjach, marzeniach, goryczy rozstania i pożądaniu, które nakręca do działania. Para głównych bohaterów została dobrana na zasadzie kontrastów- on jest męski i władczy, ona jest pewną siebie intelektualistką, która nie zamierza dać wejść sobie na głowę.

Osobowościowo bardzo mi odpowiadali, byli dojrzali, ale mieli w sobie również tę seksualną dzikość, która rozkręciła ten romans. Bohaterowie muszą zatracają się w pożądaniu, a to, co dzieje się między nimi, ma bardzo pierwotny wymiar. Początkowo Dobosz serwuję najprawdziwszą idyllę, żeby z czasem przejść do kluczowych dla tego scenariusza wydarzeń, które podkręcą tempo. Nie zabrakło sporej dawki erotyzmu, przyprawionej całą paletą różnorodnych uczuć. Jest seksownie, ale w żadnym razie wulgarnie, co jest zdecydowanym plusem tej pozycji. Losy głównych bohaterów śledziłam z zaciekawieniem, nie mogąc jednoznacznie ocenić ich zachowania, co miało swój urok. Doceniam innowacyjne podejście do tematu, a nie powielanie dobrze znanych z innych książek erotycznych scen. Autorka świetnie czuje się w tym, co robi, świetnie operuje językiem pisanym, czyniąc tę historię jeszcze ciekawszą i w pewnym sensie ekscytującą. Lubię taki przyjemny i niezobowiązujący klimat, przy którym można się w pełni zrelaksować. Zakończenie perfekcyjnie posumowało całą serię niepokojących zdarzeń.

Do tej pory nie miałam styczności z prozą Eweliny Dobosz, ale teraz wiem, że muszę jak najszybciej nadrobić zaległości. Aktor. Gra zmysłów to romans z prawdziwego zdarzenia, w którym namiętność wchodzi w zupełnie nowy wymiar, a słowo miłość nabiera nowego znaczenia. Książkę polecam miłośniczkom dobrze opowiedzianych romantycznych historii, które docenią emocje i żar płynący z tego scenariusza.

Za egzemplarz książki dziękuję księgarni internetowej Tania Książka

Książkę Aktor. Gra zmysłów i inne romanse i erotyki znajdziecie w księgarni internetowej Tania Książka