Whitney Gracia Williams- Turbulencja

no title has been provided for this book
Kategoria:
Wydawnictwo:
Przeczytane:
Ocena:
Liczba stron: 480

Przystojny pilot i ponętna stewardesa.  Wybuchowa para decyduje się  na prosty układ. W ich  wydaniu zwrot seks bez zobowiązań nabiera zupełnie nowego  znaczenia.

Jake nie ma zamiaru  angażować się w żadną relację damsko-męską. Mężczyzna do perfekcji opanował technikę  organizowania seks-spotkań w zgodzie ze swoim harmonogramem lotów. Bystry facet z błyskiem w oku. Mimo skrajnej  arogancji i niewyparzonego języka wie jak przyciągnąć do siebie kobiety. Młoda, ambitna, lekko poharatana przez życie kobieta.  Gillian pomimo traumatycznych przeżyć próbuje na nowo odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości. Nowy Jork  ją rozczarował. Postanawia dać swojemu ukochanemu miastu  jeszcze jedną szansę i zatrudnia się jako stewardesa. Dwa diametralnie różne światy. Przypadkowe spotkanie  całkowicie odmienia życie głównych bohaterów.

Sam pomysł na książkę oceniam pozytywnie. Przyznaje, że autorka.  ma talent do tworzenia całkiem niezłych dialogów. Świetnie bawiłam się czytając humorystyczną wymianę zdań głównych bohaterów. W erotyku autorstwa Whitney G. najbardziej spodobały mi się wątki kryminalne! 

Autorce nie brakuje pomysłowości, ale zdecydowanie  powinna popracować nad realizmem przedstawianych wydarzeń. W kreacji  głównych  bohaterów również nie obyło się bez przerysowań.  Niestety w trakcie lektury odstraszał mnie wulgarny język. Jak dla mnie sceny seksu były monotonne i przewidywalne.  Akcja wlokła się niemiłosiernie, momentami miałam wrażenie że w kółko  czytam o tym  samym. Poszczególne historie śmiało można było skrócić z korzyścią dla książki.

Turbulencja nie jest złą książką, po prostu  nie sprostała moim oczekiwaniom, ale może Waszym sprosta.

 

Za egzemplarz książki  dziękuję Wydawnictwu  Kobiecemu.