Alex Kava- Przedsmak zła [ZAPOWIEDŹ]

Mam dobrą wiadomość dla  fanów Alex Kavy– już 14 marca premierę będzie mieć prequel cyklu o  Maggie O’Dell. Po  prawie czterech  latach  od publikacji ostatniego tomu  przygód agentki FBI polscy czytelnicy będą mieć okazje zapoznać się z wydarzeniami  poprzedzającymi pierwszą część bestsellerowej serii. Jak przystało na wierną fankę autorki już nie mogę doczekać się premiery Przedsmaku  zła.

Alex Kava stworzyła cykl świetnie skonstruowanych thrillerów psychologicznych, których  główną bohaterką jest agentka FBI Maggie O’Dell. Pierwsza część liczącej 11 tomów serii  ukazała się w 2000 roku  szybko  zyskując status bestsellera. Maggie O’Dell  zawodowo zajmuję się tropieniem najniebezpieczniejszych seryjnych morderców. Kolejne części cyklu można czytać zarówno chronologicznie, jak i osobno. W każdym  tomie poza świetnie skonstruowanym śledztwem czytelnik ma okazję bliżej poznać prywatne życie bohaterki, które momentami  bywało dość burzliwe. Postać Maggie O’Dell pojawia się w gościnie w nowej serii  Alex Kavy z Ryderem Creedem  w roli  głównej.

Już dzisiaj  możecie zamówić swój egzemplarz Przedsmaku zła wraz z ciekawymi gadżetami na www.alex-kava.pl. Zamawiając przedpremierowo otrzymacie  6 pierwszych  rozdziałów książki GRATIS! Dodatkowo macie gwarancję, że wasz egzemplarz trafi do was na dzień przed datą oficjalnej  premiery.

 

Krótki opis książki:

Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć. Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie. Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika.