Podsumowanie miesiąca

Jeszcze czytelniczo nie ochłonęłam po czerwcowym podsumowaniu, a to już koniec lipca! Jak ten czas szybko leci… Ekstremalne upały pewnie nie tylko  mnie dały  w kość (mój mózg na wolnym powietrzu przechodzi obecnie w stan  hibernacji). Taka pogoda miała jednak swoje plusy- zamiast  narażać się na udar cieplny  wolałam spędzać czas w domowym zaciszu z książką.  Przełożyło się na całkiem niezły  wynik- przeczytałam  łącznie 12 książek! Ale jak dobrze wszyscy Wiemy, nie liczy się ilość, a jakość i przede wszystkim radość płynąca z czytania. Tej  ostatniej  w mijającym miesiącu nie zabrakło.

Jak pewnie zauważyliście lipiec upłynął  mi na nadrabianiu czytelniczych  zaległości. Postanowiłam w pełni skupić się na książkach polecanych przez Was. Nie ukrywam, że mijający miesiąc był dla mnie formą odskoczni od tego  całego  bumu  związanego z czytaniem  nowości. Szczerze? Taki przerywnik był  mi potrzebny. Wreszcie mogłam  w pełni rozkoszować się moimi ulubionymi  thrillerami :).

 

A tak  prezentuje się lista przeczytanych tytułów:

 1. M. L. Longworth- Morderstwo  przy przy rue Dumas
 2. Chris Carter- Rozmówca
 3. Riley Sager- Ocalałe
 4. Natalia Nowak-Lewandowska- Pozorność
 5. Paulina Świst- Podejrzany
 6. Paweł Reszka- Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy
 7. Remigiusz Mróz- Hashtag
 8. Remigiusz Mróz- Nieodnaleziona
 9. Adam Kay- Będzie bolało
 10. Nathalie Nathalie Semenuik- Tajemniczy czarny kot
 11. David Lagercrantz- Mężczyzna, który gonił swój cień
 12. Jørn Lier Horst- Nocny człowiek

Książka miesiąca: Jørn Lier Horst, Nocny człowiek

 

Przechodząc do  statystyk… W lipcu  na blogu  opublikowałam 9 recenzji, 2 zapowiedzi i jeden wpis około książkowy. Blog zanotował 1612 odsłon, co  stanowi tegoroczny rekord. Na Facebooku największą popularnością cieszył się post ze zdjęciem mojej kotki, który  do  tej  pory  obejrzało ponad 400 osób!

 

A Wam  jak upłynął lipiec ?