Podsumowanie września

Pierwszy tydzień października już za mną, czas najwyższy krótko podsumować wrzesień. Dane liczbowe za zeszły miesiąc nie powalają- udało mi się przeczytać 6 książek, opublikowałam 8 postów, z czego 7 to recenzje. We wrześniu również więcej byłam więcej czasu offline, aniżeli  online, co niestety miało przełożenie na statystyki bloga. Spadek  formy (nie tylko  tej czytelniczej :(…) trwa u mnie nadal, ale wierzę, że październik będzie dla mnie pod względem czytelniczym i recenzenckim lepszym miesiącem :). Co jak co, ale jesień zdecydowanie sprzyja czytaniu książek 😛 ;).

We wrześniu udało mi się wziąć udział po raz pierwszy w Poznańskim Festiwalu Kryminału GRANDA, w trakcie którego  miałam okazję uczestniczyć w trzech spotkaniach. Do Poznania wybrałam się z moim Przyjacielem, któremu bardzo dziękuję za świetne towarzystwo. Podsumowując- bawiłam się świetnie, bardzo pozytywnie oceniam imprezę (udało mi się nawet chwilę porozmawiać z Joanną Opiat- Bojarską i otrzymać autograf :)).

A tak prezentuje się lista przeczytanych przeze mnie książek:

  1. Piotr Górski- Krewni,
  2. Maksym Aleksandrowicz- Linia Maginota,
  3. Mitch Albom- Kolejna osoba, którą spotkamy w niebie,
  4. Joanna Opiat-Bojarska- Polowanie,
  5. Kerstin Gier- Silver. Trzecia księga snów,
  6. Dagmar Bach- Cynamon, kłopoty i ja.

Za wrzesień nie przyznam żadnej pozycji tytułu Książki miesiąca, gdyż poziom wszystkich zaliczonych przeze mnie lektur był bardzo  zbliżony. Mam nadzieję, że niebawem wrócę do  aktywnego recenzowania i przepraszam Was za dłuższy przestój w publikacjach.

A Wam jak minął wrzesień?