Whitney G.- Niegrzeczny szef

no title has been provided for this book
Kategoria:
Gatunek:
Wydawnictwo:
Ocena:
Liczba stron: 168

Whitney G. zasłynęła serią mocnych, nieco wyuzdanych erotyków. Schemat zawsze jest podobny, a mimo to  wzbudza emocje i pobudza wyobraźnię. Przystojny,  zazwyczaj uzależniony od seksu facet postanawia uwieść niedostępną kandydatkę na kochankę… Czy  to aby już gdzieś nie było? Możliwe, ale taki scenariusz zawsze dobrze się sprzedaje.

Kolejne afery seksualne z udziałem Michael Leighton już nikogo nie zaskakują. Wpływowy dyrektor jednego  z największych nowojorskich wydawnictw musi  spuścić się w końcu uspokoić, jego miłosne ekscesy mogą mieć realny  wpływ na dochody firmy. Michael  ma problem nie tylko ze swoimi kochankami i niepohamowanym pożądaniem, ale również z kolejnymi asystentkami, które wymienia, jak rękawiczki. Dotychczasowe kandydatki nie wypełniały  należycie swoich obowiązków, tym samym nie mogły sprostać wysokim wymaganiom swojego szefa. Z Myą było inaczej, wytrwała najdłużej, a do  tego jej osoba w końcu przypadła do  gustu żadnemu władzy Leightonowi. Problem w tym, że nowa asystentka nienawidzi Michala, dzieląc się swoimi intymnymi przemyśleniami z najlepszą przyjaciółką. Jej umowa z wydawnictwem  powoli  dobiega końca, a ona myśli o zmianie pracy. Niestety Michael ma inne plany względem swojej seksownej asystentki…

Wszystkie książki Whitney G. pisane są na jedno kopyto, a mimo to  zawsze czyta się je przyjemnie. Autorka zawsze powiela ten sam scenariusz- niedostępny dla normalnych kobiet seksoholik i piękna, jakże niedostępna kandydatka na kochankę. Whitney G.  stawia na prostotę, co całkiem nieźle się sprzedaje. Historia toczy się niewinnie i  nie ma drugiego  dna. Bohaterowie również są schematyczni, on ma ochotę na nią, ona wykazuje podobne skłonności. Autorka wie, jak przekonać czytelnika do swoich literackich propozycji. Jej erotyki są bardzo charakterystyczne, a do tego do bólu szczere, przez co  dodatkowo  zyskują na wartości.

Whitney G. zależy, żeby  było lekko  i  przyjemnie i bardzo sugestywnie. Zaproponowany scenariusz pobudza wyobraźnie, a dla niektórych może stanowić źródło  inspiracji. Psychologię postaci również cechuje prostota, bohaterowie są na swój sposób sympatyczni. Whitney G. zapewnia czytelnikowi ciekawą, pobudzającą zmysły podróż w głąb skrzętnie skrywanych pożądań. Apetyt  wzrasta w miarę jedzenia, podobnie jest z książkami  autorki, które zapewniają czytelnikowi  fantastyczną rozrywkę. Niegrzeczny szef nie należy do lektur wymagających, zapewnia za to miłe doznania.

Whitney G. kolejny raz mile mnie zaskoczyła, tworząc kolejny rozpalający zmysły erotyk. Niegrzeczny szef to propozycja idealna dla fanek gatunku, które mają ochotę na coś lekkiego i przyjemnego  zarazem. Z niecierpliwością wyczekuje kontynuacji  serii. Polecam!